וויסקי, מגזין YD1986

רכישת בקבוקי אלכוהול מיוחדים און ליין – סקירת מוצרים

 חברת  YD ONLINE גאה להציג את בקבוקי האלכוהול המיוחדים המציעים חוויה מיוחדת לחובבי האלכוהול – לפרטים נוספים והזמנות מוזמנים ליצור קשר.

בכל מה שקשור למשקאות חריפים, יש אנשים שאצלם האיכות והטעמים הם מעל הכול. לא ממש מענין אותם המחיר. כרטיס האשראי שלהם מוכן לספוג הכול והם רק רוצים לקבל את הטוב ואת המשובח ביותר.

המחלקה הזו של בקבוקי האלכוהול המיוחדים, מיועד בדיוק עבורם.

מגוון מיוחד ואקסקלוסיבי של בקבוקים מיוחדים ממתינים להם כאן.

נסקר להלן את מבחר של דוגמאות לבקבוקי איכות ויוקרה:

אייל אוף ג’ורה 1984

מדובר בוויסקי ייחודי ופירותי עם ארומה מעושנת בסיומת טעם ים עדין. המאלט המעודן עבר יישון למשך 22 שנה בבורבון ולאחר מכן עוד חצי שנה בחביות שרי של ירושלים. אחר כך היה משך כמה השנים האחרונות בשרי של אפוסטולסאולורוסו.

מנין שמו של הוויסקי הזה המכונה אייל אוף ג’ורה?

האי ג’ורה ממוקם בתוך רצועת האיים המערבים שבאזור סקוטלנד. באי ישנו כביש אחד בלבד, פאב אחד וגם מזקקה אחת המזקקה מכונה מזקקת אייל אוף ג’ורה. הוא מהווה מקור גאווה לכל התושבים באי. למרות העובדה כי מדובר במקום שהוא הכי פחות נגיש כפי שג’ורג’ אורוול כינה והגדיר את המקום בספרו המפורסם 1984, עדיין נחשב הוויסקי ג’ורה לוויסקי מוערך וייחודי בקרב חובבי הוויסקי בכל העולם.

הוויסקי מהסוג הזה הוא קל לשתייה ויש לו אופי נגיש. גוף בינוני עם טעמים מעודנים ומתוקים. יש בו רמז למליחות עדינה שהיא מורגשת בסיומת. הוויסקי הוא משקה נהדר לאדם שמתחל את דרכו בשתייה של מאלטים.

הוויסקי מאופיין בניחוח רענן של לתת וקש לח המאפיין את הסביבה בה הוא נוצר. יש בו ניחוח של עץ אלון וגם גוונים של פריחה. הטעמים שלו עשירים וסמיכים המזכירים דגנים נוספים כמו שעורה מתוקה, אניס ומתיקות עשירה. הסיומת שלו ארוכה ויש בה ארומות של תבליני חורף מעקצצים מעט.

איך שותים אייל אוף ג’ורה?

> צורת הגשה מומלצת –קר מאוד עם או בלי קרח או בהייבול עם תוספת

> התאמה קולינרית – וויסקי אייל אוף ג’ורה נחשב בקרב מי שמבין בזה, משקה קינוח משובח ומומלץ

> שילובים מומלצים ומוצלחים – קולה, ג’ינג’ר אייל, מים.

המחיר שלו אינו נמוך כלל. הוא עומד על 5,723 ₪. אבל למי שמבין במשקאות ובוויסקי מוכן לשלם גם את הסכום הזה.

אייל אוף ג’ורה 21

בקבוק שיצא לרגל חגיגות ה – 200 שנים למזקקת אייל אוף ג’ורה. המשקה מיוצר באווירה הצלולוהנקי של האי ג’ורה והוא מיוצר ממי מעיין טהורים וצלולים. הייצור של הוויסקי הוא על פי מסורת הייצור שעוברת מדור לדור. המזקקה שם הוכן הויסקי הוקמה בשנת 1810 וניתן בהחלט לזהות את סגנון הוויסקי בהתאם לשנת הייצור של המקום.

למעשה מדובר בוויסקי שהיא הגרסה ה-21 שנים של המזקקה. הוויסקי התיישן כולו באקס שרי והטעמים שלו הם, שוקולד. אגוזי מלך ומרציפן.

הבקבוק נמכר באריזת מתנה שיש בה חלון שקוף ממנו רואים את הבקבוק בעודו על בסיס הנייד.

תמונה אייקונית של המזקקה מעטרת את האריזה כך שהיא מכניסה את האווירה הייחודית של המקום ממנו הוא מגיע בכל לגימה מהמשקה.

אייל אוף ג’ורה 30

זוהי מהדורה נכחדת של המשקה אייל אוף ג’ורה. זה הוויסקי שהתיישן משך שלושים שנה בחביות שרי וברבן. המהדורה הזו קרויה על שם האבנים שעומדות באי ג’ורה.

מדובר במשקה מענג במיוחד כאשר על התענוג הזה יידרש הלקוח להוזיל מכיסו לא פחות מ – 3,785 ₪.

אייל אוף ג’ורה טייסטיבל 2017

זוהי מהדורה מוגבלת אשר מורכבת ממאלט שעבר את הפיניש שלו בחביות חדשות אך גם בחביות פורט. אלו תרמו את הארומה הייחודית של עוגת פירות ואננס.

בלוודר וודקה

זוהי וודקה טבעית טהורה אשר עשויה משני רכיבים בלבד. יש בה שיפון פולני איכותי ומים צלולים. אין כל תוספת נוספת.

הוודקה קרויה על שם טירה מפורסמת הנמצאת בוורשה אשר שימשה כבית לבני מלוכה ולנשיאים פולנים.

הוודקה הזו נולדה בעיירה קטנה הנמצאת בערבות מאזוביה מערבית לוורשה אשר בפולניה. הוודקה מיוצרת בהתאם למסורות המוכרות מעל ל – 600 שנה. הוודקה מיוצרת בשיטה ידנית ובהקצבות קטנות. זאת, על מנת להבטיח את האיכות המעולה של הוודקה אשר עומדת בקנה המידה הכי גבוה. הוודקה מזוקקת ארבע פעמים שזה המספר האופטימלי על מנת להגיע ולהשיג את הטעמים המיוחדים ואת האופי העדין של הוודקה. ההקפדה על הטעמים של הוודקה הזו גבוהה במיוחד. אם קורה והטעימה מגלה מעט שבמעט חוסר איזון, הרי שהאצווה כולה מושמדת מיד.

באף משדרת הוודקה רמז מעודן של ווניל לצד מאפיינים של טעמי קרם עדינים. בפה, הטעם הוא עגול ומלא עם תנודות עדינות של וניל שהוא בין מתוק למלוח לצד רמז של פלפל ותבלינים לבנים. הסיום שלו הוא ארוך עם תווים של שמנת ושל שקדים.

בנרומאך

בנרומאך  היא למעשה הזדמנות נדירה לחוש מעט את טעם ההיסטוריה. זאת היות והביטוי זוקק עוד לפני שגורדון ומקפייל רכשו את המזקקה הזו. הוויסקי מיושן בחביות שרי מילוי ראשון ויש בו טעמים של דבש ושל שוקולד עם נוכחות של פירות אדומים.

גורדון &מקפייל דיסטילרי לייבל סלינקווד

מזקקת לינקווד היא בבעלות דיאג’ו. היא מבוקבקת רק לעיתים רחוקות בקבוק עצמאי ורק לעיתים רחוקות יותק בגילאים מתקדמים. מדובר במהדורה שהתיישנה בחביות שרי והיא מציגה תבליני עץ עשירים עם פירות אפויים לצד ארומה של ריבת דובדבנים.

דאלמור

מהדורה שהתיישנה בחביות עץ אלון לבן אמריקאי ואחר כך התיישן בחביות שרי וחביות ברבן וחביות פורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *