אלכוהול און ליין, מגזין YD1986

רכישת אלכוהול און ליין- האם יש לכך בכלל חסרונות?

YD1986 היא חנות כהילים ויינות און ליין שידועה כחנות מומחים למען מומחים ולמען מי שרוצה ליהנות מהמותגים הטובים ביותר שלא היה יכול להגיע אליהם בדרך אחרת.

המומחיות שלנו נבנתה במהלך שנים של אהבה למקצוע ולטעמים, וחיפוש אחר המותגים הנכונים שמתאימים לאניני הטעם בישראל ולדרישות שהעמידו בפנינו לקוחות נאמנים. אנחנו תמיד שמחים להיענות לבקשות מיוחדות כאלה ומשום כך אנחנו שמחים תמיד לעמוד לרשותכם גם אונליין, בצוק העתים. שליחות נוספת שלקחנו על עצמנו היא לעשות היכרות מעמיקה למי שאינו מכיר את כל הדברים הטובים שיש לעולם המשקאות להציע לכם. בכך אנחנו זוכים גם להגדיל את מעגלי אניני הטעם בשתייה ומגדילים בעצמנו את הידע שלנו הודות למותגים חדשים שמבקשים מאתנו לייבא למענם.

נוחות ההזמנה בחנות אונליין עדיפה לכולם

אמנם, החנות התחילה את דרכה כחנות פיזית ועדיין עובדת כך למי שזה נוח לבוא לקחת את המשקאות המובחרים שלו בצורה כזאת, אבל אנחנו עובדים כיום בעיקר און ליין. עם הזמן הבנו שאנחנו מבוקשים במקומות שמהם קשה להגיע אלינו הרבה לפני הקורונה ומגבלותיה, ולכן אנחנו מעמידים את כל הניסיון והידע והשירותים שלנו און ליין לכולם ופועלים בעיקר כך. היתרון הגדול הוא לקונים בגלל הנוחות של בחירה מקטלוג בנוי ומוכר ואפשרות לדעת בדיוק מה נמצא במלאי או לבקש מותגים נוספים ולשאול אם אנחנו מתכוונים לייבא אותם. אין צורך לחכות לשעות העבודה של החנות ואפשר להזמין גם בלילות ולהשאיר לנו את העבודה בימים כדי לדאוג לכך שההזמנה תגיע אליכם בהקדם. בקשות מיוחדות והזמנות גדולות לאירועים אפשר להזמין גם בטלפון, להתייעץ ולתאם אתנו את המוצרים הטובים ביותר למטרה שלכם.

התייעצות ולמידה עם המומחים

שמנו לב שיש לא מעט אנשים שאינם מתמצאים במשקאות אבל רוצים לדעת ולא יודעים כיצד לשאול. מטרתנו היא לדאוג לכך שבחנות יעמדו לרשותכם תמיד בדיוק למטרה זאת, כדי ללמוד ולהתייעץ. YD1986היא ללא ספק חנות כזאת, שהצליחה לתרגם בהצלחה את המודל הפיזי של חנות אהובה לחנות אינטרנט שגם בה יש מי שחושב עליכם ושולח לכם רק דברים טובים שתאהבו או תתאהבו בהם. נכון שזה נראה לגמרי שיווקי אבל הפעם הכיוון הוא דווקא לעזור להתמצא בכל המבחר הגדול של כהילים לכל שעת פנאי ולכל מטרה. אנחנו יודעים שזו השאלה הגדולה ביותר שיש לכל מי שאוהב לשתות דברים טובים, כיצד להתאים לעצמם את המשקאות המומלצים הטובים ביותר שאפשר למצוא מרחבי העולם ולכן אנחנו שמים על כך דגש בחנות זו – אנחנו עושים למענכם את הבחירה ואת הסינון. אתם סומכים עלינו וחוזרים אח רכך כי ברוב המקרים הצלחנו להתאים לכם את המשקה הנכון לאירוע שלכם, או לבילוי שקט בבית עם אנשים אהובים.

למה להקשיב להמלצה שלנו דווקא כעת?

מותר לפרגן למומחים שיודעים על מה הם מדברים ולכן אנחנו לא מוותרים על זה. אנחנו מייבאים רק כהילים ששווים את מחירם ואת ההערכה שלנו אליהם. חנות משקאות און ליין טובה היא כזאת שבה בונים בדיוק את מאגר המוצרים האמין והטוב באמת, שאפשר למצוא בה מה שמחפשים מבלי ליצור חוסרים של ביקוש. למה ההמלצה שלנו נחשבת? ראשית, מכיוון שאנחנו יודעים כמה מצב רוח טוב עושים הטעימים שלנו לכולם. זה מתאים גם להתוועדויות זעירות וקטנות שמתאימות לימי הסגר. שנית, אנחנו יודעים שכשמסתכלים ברשימת המותגים שלנו מרימים גבה ומבינים שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. שלישית, חנויות און ליין יש רבות אבל יש סיבה נוספת מלבד העובדה שאנחנו מביאים את המותגים שטרם שמעו עליהם כאן או ששמעו ולא ידעו כיצד להשיג. היתרון העצום ביותר שלנו – לנו מותר כיבואנים לדאוג לכם, מה שאחרים לא יכולים לעשות ולצאת מהבית. תשאירו את זה לנו.  בימי קורונה רק אנחנו יכולים להביא לכאן את המותגים הנחשקים האלה בקלות יחסית, כל הזמן. אז אם כבר סגר, מגבלות, תסכול ומצב רוח לא מרומם, עדיף לעשות את זה עם כוס משקה טובה ביד.

מה קורה אם טועים?

השאלה היא למה הכוונה כשטועים. הכי טוב לבוא לטעימות אבל כשזה לא אפשרי תמיד עדיף לנסות בכמויות קטנות את המשקאות שאתם לא מכירים ולשאול, לשאול, לשאול. אפשר גם לנסות להבין מה הכיוון על ידי פיתוח חך מטעמים קודמים שניסיתם. עם זאת, אין ספק שחלק גדול מהחוויה הוא לנסות טעמים שונים ולנסות לבדוק אם אתם יכולים להתרגל אליהם ולמצוא בהם משהו שידבר אליכם. מניסיוננו, מותגים חדשים שיש להם תיאור מפורט ככל האפשר עוזרים לכם להבין מה יהיה לכם טעים. אפשר להתאים גם בשיחה בטלפון ולהסביר מה נראה לכם מתאים ומה לא תאהבו בכלל. מעבר לכך, ניסוי וטעייה הם החלק הכי מהנה של עולם המשקאות משום שעל זה בדיוק הוא מבוסס. זה עוזר גם לכם להתחיל לשים לב לכל מיני דגשים ולפתח את עולם המושגים שלכם בכל הקשור ליינות ולכהילים. ככה בדיוק הופכים לאניני טעם ויודעים מה טוב לכם.

עושר בהיצע

חנות און ליין טובה מתאפיינת בעושר ההיצע שלה ואצלנו יש ללא ספק היצע גדול מאוד שקשה למצוא כמוהו און ליין בישראל. אנחנו יודעים למה אנחנו נחשבים לאחת החנויות המקצועיות והיוקרתיות הטובות ביותר ואנחנו גאים על כך. אנשים יודעים שאצלנו אפשר להשיג את המשקאות הטובים והמבחר הגדול בהחלט מוכיח זאת. אנחנו משתדלים לתת את הסיפור של כל משקה ולבחור לפיהם. מניסיוננו, היצרנים שלהם יש את הסיפורים הטובים ביותר מצליחים לייצר את המשקאות הכי מעניינים, וזה למעשה גם הסיפור של החנות שלנו ולמה אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *