ג'ין, מגזין YD1986

סקירת מותג- מרטין מילרס

חברת YD אשר הוקמה בשנת 1978 כששוק האלכוהול עוד היה בחיתוליו, מציעה מגוון משקאות אלכוהוליים משובחים ואיכותיים מאוד. בין היתר ניתן למצוא אצל החברה כיום קולקציית מותגים חדשה אשר מהווה תוצר של עבודה מאומצת של שנתיים. בקטגוריית מותגים זו ניתן למצוא את הג'ין המשובח ביותר כיום הלא הוא ג'ין של מרטין מילרס. אם גם אתם חובבי ג'ין אך עדיין לא מצאתם או טעמם משקה אלכוהולי המבוסס על ג'ין שבאמת חשתם כי הוא טוב, זה הזמן שלכם להזמין את מרטין מילרס.

הג'ין מהווה את אחד מהמשקאות האלכוהוליים הבסיסיים והטובים ביותר. את הג'ין לרוב לא כדאי לשתות כפי שהוא וכדאי לשלב אותו בקוקטיילים שונים או לפחות עם עוד מרכיב אחד שמשפיע על טעמו ומזקק אותו. אם אתם מחפשים ג'ין באמת איכותי, כדאי שתכירו את הג'ין של מרטין מילרס.

מהו ג'ין?

אז מהו בעצם אותו ג'ין אשר לא מעט אנשים שותים? והאם ניתן למצוא כיום ג'ין אשר באמת מספק מענה טוב וראוי לחובבי הג'ין או קוקטיילים המבוססים על ג'ין? ובכן, הג'ין הוא משקה המבוסס על גרגירי צמח ערער. הג'ין הוא משקה אשר הגיע לאנגליה בשנת 1688. מי שהביא את הג'ין הוא הולנדי בשם ויליאם מאורנג'. אותו ג'ין אשר הוא הביא היה בעצם משקה מזוקק מחיטה, בעל חוזק אלכוהולי של 50 אחוזים וכמובן, צלול. ההולנדים אגב, כלל לא קראו למשקה ג'ין אלא בחרו לקרוא לו דווקא" "ינייבר". השם מתבסס על המרכיב הבסיסי בג'ין אשר מעניק לו את הטעם המובהק שלו- ג'וניפר או בעברית: ערער.

ייצור ג'ין בהתאם לשיטה הלונדונית גובל בשילוב של גרגירי הערער המדוברים יחד עם מרכיבי טעם נוספים כגון: עשבים שונים, קינמון, קליפות תפוזים ועוד. כמובן שהתוצר הבסיסי חייב להכיל בו לפחות 70 אחוזים של אלכוהול ועד 0.1 אחוזים של סוכר. מדובר על ג'ין לונדוני מיוחד ששמו: לונדון דריי ג'ין.

מעבר לשיטה הלונדונית הידועה לשם ייצור ג'ין, ניתן ליצור ג'ין בשיטות נוספות כאשר אחת מהן היא השריית ערער יחד עם צמחים שונים שנותנים טעם באלכוהול מזוקק והשנייה היא זיקוק ערער יחד עם מרכיבים שונים באלכוהול 96 אחוזים. מדובר על ג'ין אשר קרוי גם: ג'ין מזוקק. אין ספק שיש תנאים שונים לצורך הכנת ג'ין אשר בלעדיהם הג'ין לא באמת יהיה כפי שהוא צריך להיות והטעם שלו לא יהיה כפי שמצופה ממנו. כל אדם שמחפש כיום ג'ין איכותי שבאמת כדאי לשתות, יכול לבחור בג'ין של מרטין מילרס.

מרטין מילרס- המותג המוביל ביותר כיום בג'ין

אז מיהו אותו מרטין מילרס ומה הקשר שלו לג'ין? כפי שבוודאי הצלחתם להבין, מרטין מילרס מהווה את המותג מספר אחת כיום בתחום הג'ין. כל חובב ג'ין שעדיין לא טעם את הג'ין המדובר, לא טעם ג'ין באמת משובח ואיכותי.  על אף שכאמור הג'ין הומצא כבר ב1688 הרי עד שנת 1988 לא באמת היה ג'ין משובח מאוד. מרטין מילר יחד עם שני חבריו, הכירו את הג'ין אשר הוצע עד שנת 1988 וככל הנראה לא היו מספיק מרוצים מטעמו או מאיכותו, דבר שהוביל אותם לחפש את הדרך הטובה ביותר לייצור ג'ין איכותי. המטרה שלהם הייתה לייצר את הג'ין הטוב ביותר בעולם כאשר המדד לכמה הוא טוב ואיכותי יגבול בעובדה שכל אדם שירצה יצליח לשתות את הג'ין אפילו בשתייה נקייה. ידוע שג'ין הוא משקה שקשה לשתות באופן נקי ועל כן משלבים אותו עם עוד משקאות אלכוהוליים, אך המטרה של מרטין מילרס וחבריו הייתה לאפשר לג'ין לעבור בצורה חלקה וטובה בקרב כל אדם ששותה אותו, גם בצורה נקייה וללא שילוב של שום משקה אלכוהולי אחר.

לאחר שבחנו את האופציות השונות ועמלו על כך לא מעט, מרטין מילרס וחבריו הפיקו את ג'ין מרטין מילרס בשנת 1999. מדובר על ג'ין פרימיום אשר זכה לעשרות מדליות, פרסים והכרה מלאה בכך שמדובר בג'ין הטוב ביותר בעולם כולו.

ואם אתם תוהים מהו בעצם אותו ג'ין וממה בעצם הוא עשוי? מדובר על ג'ין אשר מציג את האיזון המושלם בין ערער וטעמי הדרים. הג'ין מבוקבק באמצעות מי קרחונים איסלנדיים. חוזר האלכוהול של ג'ין מרטין מילרס הוא: 45.2 אחוזים. ההרחה של הג'ין והשתייה שלו מעניקים לכל אדם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. נשמע טוב? זה הזמן שלכם לנסות את הג'ין הזה בעצמכם, אם עדיין לא ניסיתם אותו כמובן.

היכן כדאי לרכוש ג'ין מרטין מילרס?

מכיוון שמדובר בג'ין האיכותי ביותר כיום, אין ספק שלא כדאי להתפשר על המקום שבו תרכשו אותו. בטרם תרכשו את הג'ין המדובר, רצוי לבדוק מה מחירו בשוק כיום. לאחר מכן, בדקו איזו חברה משווקת את המשקאות האלכוהוליים הטובים ביותר כיום. כדאי לרכוש את המותג המדובר רק מחברה שניתן לסמוך עליה כי היא מציעה למכירה את הג'ין המקורי של מרטין מילרס, במחיר הטוב ביותר.

כיצד כדאי לשתות ג'ין מרטין מילרס

על אף שכאמור ג'ין מרטין מילרס הוא ג'ין אשר עמלו עליו רבות רק בכדי שתהיה אפשרות לשתות אותו גם בצורה נקייה, כדאי מאוד שתדעו שבהחלט כדאי לשלב את הג'ין יחד עם משקאות אלכוהוליים אחרים. בניגוד לטעם שתקבלו מכל סוג אחר של ג'ין אשר בהחלט מחוויר לצד ג'ין מרטין מילרס, את המשקה אשר תיצרו יחד עם הג'ין המדובר תהנו בהחלט לשתות. ניתן לשלב את הג'ין עם מי טוניק בטעמים שונים, עם מיצי פירות מוגזים או לא מוגזים ועוד. רצוי להתייעץ עם אנשים אשר יודעים כיצד להכין משקאות משובחים בשילוב עם ג'ין מרטין מילרס או שפשוט מאוד, להגיע לבר אשר מציע משקאות המבוססים על ג'ין מעין זה בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *