מגזין YD1986, מרכיבים לקוקטיילים

מרכיבים לקוקטיילים קיציים

חברת YD אשר הוקמה בשנת 1978, מציעה הן עבור ברים פרטיים והן עבור כל אדם שמעוניין ליצור קוקטיילים מרעננים וקיציים בביתו, מרכיבים לקוקטיילים. כבר לא חייב להיות מומחה בתחום האלכוהול בכדי ליצור קוקטיילים משובחים, טעימים וטובים. כל שעליכם לעשות זה לבחור במותגי הפרמיום של החברה ולהנות ממרכיבים איכותיים שיאפשרו לכם להכין קוקטיילים מושלמים. ניתן להשיג את המרכיבים המדוברים רק אונליין, דרך האתר, אך הם בהחלט שווים את זה.

 

מי מאיתנו לא אוהב קוקטיילים? הם מככבים בכל מסיבה, אירוע או אפילו סתם כך ערב מהנה עם חברים טובים. אם בא לכם להתפנק בקוקטיילים מפנקים מאוד לכבוד הקיץ, זה הזמן שלכם להכיר את החברה הטובה ביותר בתחום מרכיבים לקוקטיילים קיצים.

חשוב מאוד לזכור שגם אם בעבר קוקטיילים משובחים ומרעננים לא היו מאוד פופולאריים והיו נחלתם הבלעדית של מסעדות או ברים מאוד ספציפיים, כיום אין כמעט מסעדה או בר אשר לא מציעים בתפריט שלהם בין היתר שלהם קוקטיילים. ככל שהקוקטיילים מיוחדים יותר, מרעננים יותר ולא מוכרים יותר, כך המקום נחשב למקום אטרקטיבי יותר שכדאי לבחור בו עבור אירוע כלשהו או בילוי. כל בר או מסעדה המתיימרים להציע ללקוחות שלהם את הקוקטיילים הטובים ביותר, חייבים לרכוש מרכיבים לקוקטיילים קיצים אשר ידועים כאיכותיים, משובחים ושבלתי אפשרי למצוא כמותם עוד. המרכיבים לקוקטייל משפיעים באופן מהותי על טעמו הסופי ועל כן, בהחלט לא כדאי להתפשר עליהם.

קיץ, קוקטיילים ומה שביניהם

הקיץ החם ללא ספק עושה אותנו צמאים לקוקטיילים ייחודיים כגון: מוחיטו צונן או קוסמופליטן טעים וטוב. לפעמים אנחנו משקיעים, מזמינים כמה חברים טובים ויוצאים לבר בכדי לשתות קוקטייל או אפילו כמה קוקטיילים משובחים, אך לעיתים, מתחשק לנו קוקטייל טוב בלי שום חשק לצאת מהבית. חשוב מאוד לדעת שבכדי להנות מקוקטייל קיצי וצונן הן בבית שלכם והן בבר, חשוב לוודא מראש שהבר שבו אתם בוחרים, משתמש במרכיבים הטובים ביותר עבור קוקטיילים קיצים משובחים ואיכותיים. אם החלטתם ללכת על הכנת קוקטיילים בבית שלכם, זה הזמן שתרכשו מרכיבים לקוקטיילים קיצים של הטובים ביותר בתחום זה.

השפעתם של מרכיבים לקוקטיילים על הקוקטייל

אם יש לכם בר או מסעדה אתם בוודאי יודעים שאחד הדברים שכדאי להגיש במסעדה או בבר שלכם הוא אלכוהול משובח. בהחלט כדאי ורצוי שתפריט האלכוהול שלכם יכיל מגוון משקאות אלכוהוליים משובחים, אך אין ספק שבין היתר הוא חייב להכיל קוקטיילים משובחים. לא מעט אנשים פותחים את הארוחה שלהם או סוגרים אותה בקוקטייל איכותי. כמו כן, לא מעט אנשים מגיעים באופן ספציפי לבר עבור שתיית קוקטיילים מיוחדים שבלתי ניתן למצוא עוד כמותם. על כן, כל בר או מסעדה חייב לדאוג לארסנל של  מרכיבים בסיסיים עבור קוקטיילים וכל מרכיב אחר הנדרש להם. חשוב מאוד לזכור שבטרם מתחילים לערבב קוקטייל ישנם מספר כללים בסיסיים שיש לשמור עליהם שאחד מהם הוא כמובן המרכיבים הבסיסיים של הקוקטייל. לאיכות וטעם משקאות הבסיס לקוקטיילים יש השפעה על איכות וטעם הקוקטייל כולו. מעבר לכך, רצוי מאוד להצטייד מראש בשייקרים התואמים לערבוב קוקטייל וכן לכוסות מתאימות. חשוב לשמור על האיזון בקוקטייל ועל כן, יש לשלב בין המרכיבים הבסיסיים בקוקטייל לבין שאר המרכיבים הרלוונטיים לצורך יצירתו. מרבית הקוקטיילים יהיו מבוססים על שוויון בין הטעם המתוק שבקוקטייל לבין הטעם החמוץ. כמובן שלפני ההגשה חשוב לטעום הקוקטייל ולוודא כי הצלחתם להפיק את הטעם המושלם ממנו.

סוגי מרכיבים עבור קוקטיילים

כיום בשוק המרכיבים הבסיסיים לקוקטיילים ניתן למצוא מגוון סוגי משקאות כגון: מיצי פירות, משקאות מוגזים שונים ועוד. המרכיבים הבסיסיים הפופולאריים והנחוצים ביותר עבור בר משקאות המתימר להציע ללקוחותיו מגוון רחב של סוגי קוקטיילים הם: בריטוויק מי טוניק, בריטוויק אננס, בריטוייק ג’ינג’ר, בריטוויק מיץ חמוציות, בריטוויק מיץ עגבניות, דה קפייר ביטר קלאסי, דה קייפר ביטר קקאו ועוד. כמובן שחשוב מאוד ללמוד היטב כיצד מכינים כל סוג של קוקטייל, איזו כמות יש לשלב ממרכיבי הבסיס בכל קוקטייל ואיזה סוג קוקטיילים ניתן ליצור באמצעות המרכיבים הבסיסיים אשר ניתן למצוא כיום בשוק עבור קוקטיילים. על כן, בין אם אתם מכינים את הקוקטיילים בבר משקאות ובין אם אתם מכינים אותם בבית, רצוי וחשוב ללמוד היטב על עולם הקוקטיילים, על האופן שבו ניתן להכין סוגי קוקטיילים שונים, כאשר כדאי מאוד לבחור מלכתחילה ליצור קוקטיילים מדהימים ומיוחדים שקשה למצוא כמותם. הקוקטיילים השגרתיים אשר ניתן למצוא בכל בר משקאות הם טעימים וטובים, אך בר שמציע קוקטיילים שבלתי ניתן למצוא כמותם בברים אחרים, הוא ללא ספק מוקד עלייה לרגל של לא מעט לקוחות חובבי קוקטיילים.

היכן כדאי לרכוש מרכיבים לקוקטיילים קיציים?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם: היכן ניתן והיכן כדאי לרכוש מרכיבים לקוקטיילים קיצים? ובכן, על אף שניתן למצוא כיום חברות שונות המציעות את המרכיבים הללו למכירה, חשוב מאוד שלא להתפשר על כל חברה באשר היא ולבחור את החברה הטובה ביותר בתחום. בטרם תבחרו בחברה הרלוונטית עבורכם לצורך רכישת מרכיבים לקוקטיילים, כדאי מאוד לבחון את סוגי המרכיבים אשר החברה מציעה למכירה, את האיכות שלהם, את  המחיר אשר היא מציעה על הזמנה בכמות גדולה ועל הזמנות בכמויות קטנות יותר, את המוניטין והותק שיש לחברה בתחום שיווק מרכיבים לקוקטיילים, לקוחות אשר ממליצים על החברה או מנגד, ביקורות על החברה ועוד. רק לאחר שבוחנים היטב את הנושא ובוחרים את החברה הטובה ביותר בתחום זה, ניתן לרכוש את המרכיבים לקוקטיילים בלב שלם ולדעת שהם יהוו את הדבר הטוב ביותר עבור כל קוקטייל שתיצרו באמצעותם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *