בירה, מגזין YD1986

בירות מיוחדות מהעולם לרכישה און ליין

 חברת YD ONLINE קיימת מאז שנת 1978. כלומר מעל 40 שנה של קידום תרבות האלכוהול מאחורינו וכמובן שידינו פרושה גם הלאה. לגדול עוד ולשווק משקאות איכות מכל העולם, כאן בישראל.

לכל מי שמבין בשמות הגדולים של המשקאות החריפים, לא צריך לחדש ולספר עד כמה חשוב שהכול יהיה מרוכז במקום אחד עם אפשרות לרכישה אונליין. כך למעשה ניתן לבחור ביישוב הדעת את המוצר הרצוי תוך בחינת האפשרויות, השוואת מחירים ובכלל, להישאר בבית ולקבל את המשקה הנבחר עד הבית.

המחלקה של הבירות זוכות ליחס מיוחד בקרב הישראלים. ישראלים נהנים לשתות בירה.

אז בעוד ויש כאלה אשר מוכנים להסתפק בבירות הישראליות המוכרות המחכות להם על המדפים, יש רבים שמחפשים את החידושים הבאים מהעולם הגדול. מיפן, מגרמניה, מצ’כיה, מהולנד, מאירלנד ועוד.

אמרנו חידושים? אז האמת היא שהם דווקא מחפשים את המותגים הוותיקים והישנים של הבירות מהעולם הגדול. הבירות שקנו להם שם והן נחשבותלבירות משובחות ושוות במיוחד. נמנה ונספר לכם על חלק מהם.

אסהי בירה –

בירה אסהי היא בירה יפנית. אסהי = זריחה ביפנית.מדובר במותג הבירה מהמוכרים והמפורסמים ביותר בעולם. המבשלה בה מכינים את הבירה נמצאת באוסקה אשר ביפן והיא נוסדה בשנת 1889. טעמו של הבירה הוא יבשבמיוחד אם נרצה לתאר את הבירה, הדרך הטובה ביותר להגדיר אותו הוא כמשקה מרענן, עם טעמים קריספיים ונקיים.הבירה מיוצרת מלתת, כשות, תירס ואורז טעמו המתקתק של הבירה מתקבל הודות לאורז ולתירס.

ארדינגר בירה אורוויס

זוהי בירה אייל אשר עשויה מלתת חיטה גרמני ואיכותית במיוחד.

בירה ארדינגר נחשבה מאז ומתמיד כבירה הטובה ביותר בעולם. בשנים האחרונות אנחנו עדים לפופולאריות שעולה פלאים ומצליחה אף לחצות יבשות וימים. הארדינג נחשבת כיום בירת החיטה הטובה ביותר בכל גרמניה. הבירה מיוצרת בכמויות ענק. הנתון הכי מעניין הוא שהבירה הזו מיוצרת בכמות כפולה מהבירה הנמצאת במקום השני מיד אחרי הארדינגר.

הארדינגר מוצעת כיום בהרבה מדינות בעולם כאשר רבים מתאהבים בה מהלגימה הראשונה. הם הופכים אותה לבירה הקבועה שלהם כשהם כבר לא מבקשים לטעום משהו אחר.

כיום נהנים מעל לשמונים מדינות מהבירה הנפלאה הזו.

המפעל הוקם בשנת 1886 בחבל וואריה. המשפחה שייצרה את הבירה הזו לראשונה, עדיין עושה זאת עד היום. מובן שהוכנס מכשור טכנולוגי מתקדם העוזר בהכנת הכמויות הנדרשות תוך הקפדה ושמירה על האיכות והטעמים המיוחדים של הבירה.

הארדינגר מיוצרת ממאה אחוז חיטה ללא תערובת שעורה. היא בירה איכותית וממכרת במיוחד.

בזלת בירה אייל ענברי

הבזלת היא דווקא בירה ישראלית אשר מיוצרת במבשלת הגולן. הבירה הפכה זה מכבר לשם דבר במיוחד בקרב חובבי בירות בוטיק. הבירה מיוצרת באמצעות תהליכים מתקדמים עם ציוד ברמה גבוהה במיוחד. ניתן לחוש בכל לגימה כי מי שעומד מאורי ייצור הבירה יודע בדיוק מה הוא עושה.

הבירה מיוצרת ממי מעיין, היא טרייה ולא עוברת פיסטור. הבירה אינה מסוננת ואין בה חומרים משמרים. זה מה שיוצר את הטעמים המיוחדים ואת המרקם המיוחד.

בירה בזלת מספקת חוויה מיוחדת במינה לכל החושים. יש לה ריח ייחודי שונה מכל בירה אחרת. הצבע שלה עמוק ומיוחד והטעם? חגיגה של איכות בפה.

הבירה לא ממש קלילה אבל היא גם לא כל כך כבדה. זו בירה חזקה עם עוצמות מיוחדות אך בלי לגרום תחושת מלאות בקיבה. מדובר בבירה שמשאירה טעם של עוד.

גמברינוס בירה

זו אחת הבירות הנמכרות ביותר בצ’כיה. זוהי לאגר צ’כית אופיינית המבושלת בפילזן. השם שלה הוא וריאציה לשם של שליט פלנדריה –יאן פרימוס, אשר קבל את התואר פטרון הבירה.

לגמברינוס ראש קצף סמיך, הוא בעל צבע זהוב עמוק, הגוף בינוני והוא מריר כשותית מובהקת אשר הופכת את הבירה למשקה המשתלב היטב על שולחן האוכל.

גרולש בירה

הגרולש הוא בירה עם היסטוריה עשירה של מעל 400 שנה. היא מיוצרת בהולנד והיא למעשה הבירה הכי עתיקה במקום. במאה ה – 17 שלטה הולנד באימפריה מרשימה ברחבי העולם כולו והאומנות והמסחר פרחו בה. גם בעלי המבשלות זכו להערכה רבה במקום.פטר קויפר היה זה שעיצב את טעם הבירה כאשר הוא ירש את המבשלת מחותנוויליהם. חתנו הקים את המשלה בשנת 1615 ובשנת 1676 עברה המבשלת לידי קויפר. תחת הדרכתו זכו הבירות הללו להכרה בכל רחבי הולנד.

בנו של פטר ירש אותו לאר מותו ולאחר שמת הבן, ניהלה את המקום האלמנה תוך שהיא מתעלמת מחוקי הירושה ההולנדיים הקובעים כי המבשלת אמורה לעבור לידיו של בנם.

הבירה מיוצרת מחומרי גלם הנבחרים בקפידה, המים הם מי מעיין טהורים. המעיין עצמו שייך למבשלה. לתת השעורה מגיע משדות נבחרים בצרפת , הולנד, אנגליה וגרמניה והכשות מגיעה מצ’כיה. המתכון הייחודי מוביל לתוצאות משובחות במיוחד.

סטארופרמן בירה אנפילטרד

זוהי הבירה הצ’כית הכי נמכרת בעולם. מדובר בבירת לאגר בהירה וקלילה בעלת ראש קצף עשיר וצבע זהוב עמוק. הבירה ידועה בזכות הסיומת הייחודית של מרירות נעימה המרווה את החך.

הבירה מיוצרת במבשלת סטארופמן שזוהי מבשלת הבירה השנייה בגודלה בצ’כיה. הבירה נמכרת כיום בכארבעים מדינות ברחבי העולם.

קוזל בירה

קוזל פירושה תיש. אם טיילתם בפראג, סביר להניח שפגשתם את הבירה עם השם המעניין והלוגו המסקרן. ישנה אגדה הטוענת כי שני תיישים המכונים אולדה 1 ואולדה 2 מתהלכים באופן קבוע במקום והם למעשה הקמיע של המבשלה הצ’כית.

בירה קוזל היא בירת לאגר מעולה אשר זכתה באינספור פרסים עם השנים והיא נחשבת כגאווה גדולה בקרב חובבי הבירות בצ’כיה.

אנחנו מציעים לרכוש היום את הבירות הנבחרות מכל העולם און ליין דרך האתר ולקבל את הבירה האהובה עליכם עד הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *