בירה, מגזין YD1986

בירה פרוני – הבירה המעולה מאיטליה כובשת את ישראל

כשיש לך חנות קבועה זה אומר שאת אוהבת לבוא לשם למצוא לא רק מוצרים שאת לא מוכנה לוותר עליהם, כי אם גם את האנשים שמייעצים לך וממליצים לך על מוצרים חדשים שאת יודעת בוודאות שתאהבי ותתלהבי מהם. YD1986 היא חנות מהסוג שמקבץ מותגים מפורסמים שנודעים באיכויות שלהם ואנחנו לוקחים על עצמנו בהזדמנות זאת גם לעשות לכן היכרות אתם. 

החנות שלנו ידועה כבר שנים רבות עוד לפני תקופת האון ליין וכיום, כשזאת כמעט הדרך היחידה לקנות זה בוודאי המקום שבו נפגשים כולם כדי לקנות מותגים טובים של יין ואלכוהול שאנחנו ממליצים עליהם. אניני הטעם יודעים שמה שלא ימצאו במקום אחר ימצאו אצלנו ומה שטרם הבאנו הם יכולים לבקש שנייבא ונשמח לעמוד לרשותם. אנחנו עומדים גם לרשותך כדי להביא לך את המשלוחים שלנו שמלאים בכל טוב ובכל מה שיכולת לבקש בתחום זה. אם טרם הכרת משקאות שמופיעים אצלנו ברשימת המוצרים נשמח להסביר ולענות על כל השאלות. אנחנו שמחים תמיד להציג משקאות חדשים שאנחנו מביאים ארצה, והפעם, אנחנו עושים לכן היכרות עם בירה פרוני, בירה איטלקית שמביאה לנו את שמחת החיים והאופטימיות שלהם, בדיוק מה שאנחנו צריכים כעת כאן. 

טעים להכיר, בירה פרוני

נתחיל במילה איטליה. אין כאן שום מקום לפספוס כשאומרים את השם הזה משום שכל מה שיוצא משם הוא אנין טעם, גם במותגים הפשוטים ביותר שלו, אחרת זה לא היה איטלקי, סמכי עלינו. גם כאן הבירה האיטלקית עושה למוצר הכבד והנכבד הזה מה שאיטליה עשתה לנודלס מהמזרח הרחוק – הופכת למשהו אחר לגמרי בזכות האהבה שלהם לכל ייצור מזון. הסטנדרט האיטלקי נשמר גם בגלל האהבה שלהם לטעם, לריח וליופי. יש משהו יפה במיוחד בכל דבר איטלקי וגם הבירה הזאת גורמת לשותים להתאהב בה משום שגם בה מתגלמת המסורת האיטלקית להצטיין בייצור ובהכנת משקאות. לא משנה שבירה נחשבת למשקה צפוני יותר באירופה, של המדינות הקרות יותר. לבירה פרוני יש מוניטין של בירה קלילה וטעימה שמתאימה לאופי האיטלקי ואם אנחנו אוהבים כאן כל מה שאיטלקי זה גם משום שאנחנו דומים במזג ובאישיות. בגלל זה אנחנו שמחים להמליץ על הבירה הזאת בעיקר לנשים שאוהבות לשמחו ולחגוג בגלל כל סיבה. תחשבי על מסיבת חברות שלך בזום או בסלון, אם אתן אוהבות את הפגישות האלה והנה מצאתן את המשקה שיכול להיות רק שלכן.

קצת על הבירה הזאת, כדי לחבר לסיפור שלה

רומא היא המקור ובמקרה הזה היא אומרת הכל. כל מה שמגיע מאיטליה מוטבע בחותמת הטעם המצוין שלהם והבירה הזאת היא בדיוק מה שצריך כדי ליהנות מבירה שהיא לא רק מרה אלא גם יש לה טעם טוב. מבשלת פרוני קיימת מאמצע המאה ה-19 ברומא, ושייכת למשפחת פרוני שהקימה אותה. עם הזמן היא הפכה למותג הבירה האהוב והלאומי כמעט, כמו כל משקה איטלקי אהוב שהופך לפופולרי. כשיש מוצר איכותי לא מוותרים עליו אלא מקדמים אותו לכל רחבי איטליה וגם מייצאים אותו בגאווה. במקרה הזה יש סיבה מצוינת. הבירה מתאימה גם לשתייה ליד האוכל האיטלקי הידוע שאתו שותים לא רק יין. היא קיבלה קידום מכירות מסחרי ענק כשקנו את החברה ומאז היא משתייכת לתאגיד בירה ענק, אבל זה לא ותר את העובדה שהיא מצליחה באמת בגלל טיבה והטעם המצוין שלה. מקרה קלאסי של פופולריות מבוססת על איכות אפילו במדינות חובבות בירה כמו באי הבריטי. מה שהופך אותה באמת לתופעה מיוחדת כשבריטים מוכנים לשתות דווקא בירה איטלקית. 

מה יש בבירה פרוני שהופך אותה ללהיט?

בירת לאגר בהירה וחלקה, מתקתקה מעט ולא מרירה ולכן יאמרו אולי שהיא מתאימה גם לנשים שאוהבות לשתות הרבה מבלי להיות מושפעות ממנה בקלות. היא בעלת 5.1% אלכוהול ומאוזנת בטעמיה, ולכן גם אפשר לשתות אותה בכמויות יחסית ולהישאר צלולות. כאמור, היא לא רק בירה שמתאימה לשתייה לבד אלא גם בעיקר לצד ארוחה ולכן אפשר לסמוך עליה שהטעם שלה לא ישתלט על טעם האוכל אלא ילווה אותו בעדינות ובצורה נעימה, ואף ידגיש את הטעמים שלו. לא מדובר בבירה שהופכת דומיננטית ולכן יכולה ללוות כל פגישה נעימה גם בבית ולא רק בחוץ. זוהי בהחלט הבירה שתרצי לשתות כשאת יושבת עם חברות לשיחת נפש או לראות סרט מצחיק ולאכול פינוקים שונים. זאת הבירה שתרצי לידך כשיש סגר ואת לא יכולה לצאת מהבית אבל את ממש רוצה להרגיש שאת עושה משהו כיפי וייחודי. אם יש לך מרפסת ואת רוצה לשבת ולנופף לשכנים ולדבר אתם בדיוק כמו בסגר באיטליה, שם היה שיח מרפסות ערני, זאת הבירה שתרצי לשבת איתה ולהשתחרר, ליהנות מההתרחשויות בשכונה. זאת בירה שתעזור לך לשכוח שהדברים כעת קצת תקועים וכל מה שאת יכולה לעשות זה להשתחרר מעט מהתסכול בעצמך. בדיוק לשם כך נועדה שתיית בירה טובה, לבד או ביחד.

מה עוד כדאי לדעת על בירה פרוני?

שמה המלא הוא בירה נאסטורו אזורו פרוני על שם הרצועה הכחולה, בלוגו שלה והיא מסמלת גם ספינה שזכתה במשט המהיר ביותר לחציית האוקיינוס האטלנטי וגם בגלל צבע בית המלוכה האיטלקי. זוהי בירת פרימיום דווקא והיא נחשבת לבירה שמתאימה מאוד למזג האוויר החם האיטלקי, כשהיא מוגשת קרה ומחבית. משום כך היא הצליחה להתחבב גם על ישראלים רבים שיכולים לשתות אותה בהזדמנויות שונות מבלי להרגיש את עומס האלכוהול והטעמים המרים. למה היא מתקתקה. משום שמלבד לתת שעורה וכשות היא מעורבת במעט תירס, וזה מה שמאזן את הטעמים ושובר את המרירות האופיינית למשקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *